Doprovodné programy

Aktuální doprovodné programy

11. února 2017 (so) od 15.00 hodin / Pavla Pečinková, kurátorka výstavy Ty děti si pořád hrají, Vás provede tvorbou bratří Čapků, kteří sbírali celoživotně inspiraci v dětském světě.
Místo setkání: v předsálí výstavy / Cena: zdarma k platné vstupence do výstavy

11. února 2017 (so) budeme pořádat celodenní výtvarnou dílnu pro studenty, dospělé a seniory, v níž využijeme motivů z užité tvorby Josefa Čapka. Dílnu povede Eva Adamcová a význam slova užitý nezůstane aktuální jen u našeho inspiračního zdroje. 
11. března 2017 (so) / Na samotný závěr výstavy pro vás připravujeme komponovaný program pro rodiny, během kterého pokřtíme knihu a skicář o životě a díle bratří Čapků, které pro děti a rodiče napsala Monika Sybolová a Karin Militká a ilustrovala Lenka Jasanská.

Lektorské centrum GASK nabízí neplacenou praxi během letních výtvarných dílen pro děti „pARTy time GASK 2017“. Pozice: Asistent vedoucího edukátora výtvarných dílen

Srpen 2017/ Letní výtvarné dílny pro děti budou v příštím roce inspirovány trvorbou Eduarda Ovčáčka. Anotaci programu připravujeme. 
 
Cílová skupina: 6 - 15 let
Cena: 1 300 Kč / dítě (cena zahrnuje odborné vedení, pomůcky, vstup do všech prostor GASK, oběd, svačinu, celodenní pitný režim)

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22