Doprovodné programy

Aktuální doprovodné programy

27. května 2017 (sobota) od 13.00 hodin Já robot - mezigenerační program pro rodiny k dílu Františka Grosse ze stálé expozice Stavy mysli / Za obrazem.

6. června 2017 (út) od 11.00 hodin / Stavy mysli bez bariér: Volnost a sevření #2 / V poslední předprázdninové „komentovce“ se vrátíme do stavů mysli volnost a sevření, které jsme načali v květnu.

10. června 2017 (so) od 10.00 hodin / JEDNODUŠE - výtvarná dílna s Michalem Honem / Během výtvarné dílny vedené Michalem Honem, mladým autorem aktuálně vystavujícím v Projectroomu, se seznámíte s přístupy, kdy je uměleckému dílu dominantní proces jeho tvorby a netradiční postup jeho vytváření.

14. června 2017 (st) od 18.00 hodin / Když jdou děti spát: Cesty do vesmíru: Ve středeční večerní výtvarné dílně pro rodiče navážeme na komentovanou prohlídku ve stavech mysli volnost a sevření a hlavním zdrojem inspirace bude dílo malíře Pavla Brázdy. Prozkoumáme, jak si Pavel Brázda astronauta představoval v době, když ještě žádný člověk ve vesmíru nebyl.

Lektorské centrum GASK nabízí neplacenou praxi během letních výtvarných dílen pro děti „pARTy time GASK 2017“. Pozice: Asistent vedoucího edukátora výtvarných dílen

Srpen 2017/ Letní výtvarné dílny pro děti budou v letošním roce inspirovány výstavou Eduarda Ovčáčka a to jest...stručně vyjádřeno... OHEŇ...EXPERIMENT...SLOVO...ZNAK...AKCE...RITUÁL...
Čtyřdenní program zakončíme tradičně vernisáží pro rodiče. 
 

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22