GASK BEZ BARIÉR: KDYŽ JDOU DĚTI SPÁT_VEČERNÍ VÝTVARNÁ DÍLNA PRO RODIČE

24. května 2018 (čtvrtek) od 18:00 hodin/ Ve večerní výtvarné dílně pro rodiče nám hlavním zdrojem inspirace bude dílo českého umělce Vladimíra Boudníka, ze stálé expozice Stavy mysli/ Za obrazem - obměny a intervence. Obraz, ze kterého bude vycházet vlastní výtvarná tvorba, se nachází v místnosti věnované stavům mysli nezávoslost a posedlost.

AKTIVNÍ UMĚNÍ / Vladimír Boudník, tovární dělník, ale i výtvarník. Zakladatel uměleckého hnutí s názvem explosionalismus a přední český experimentátor v oblasti grafiky. Jeho tvorba vycházela ze hry s vlastní představivostí (explosionalismus) a s materiálem z prostředí práce, kterou vykonával (aktivní grafika). Vydáme se na stopu materiálu, se kterým pracoval, i technik, které k tvorbě svých obrazů používal. Necháme se jím inspirovat a vytvoříme díla plná vynalézavosti a akce.


Místo setkání:Pokladna / Místo konání: Ateliér LC GASK, expozice Stavy mysli/ Za obrazem / Délka programu: 120 minut, Cena: 60 Kč, Rezervace: bartosova@gask.cz nebo 702 045 215;hasalova@gask.cz nebo 725 607 395


Více info o projektu na http://www.gask.cz/cs/doprovodne-programy/gask-bez-barier

Typ doprovodného programu: 

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22