Tisková konference GASK v Praze - fotoreportáž

Vážení přátelé,

 na tiskové konferenci jsme představili výstavní plán na rok 2018 a několik projektů chystaných na rok 2019. Mezi hosty byl sochař, malíř a grafik Jiří Sozanský, kurátor Petr Vaňous, výtvarník Daniel Hanzlík, který zahájí svou výstavu Vidět čas společně s Pavlem Mrkusem v GASK 10.3. Paní Zuzana Brikcius představila projekt plánovaný na rok 2019 v Obecním domě. Kurátorka GASK Adriana Primusová představila výstavu Ladislav Šaloun - Sochařská pozůstalost ve sbírkách GASK - jde o projekt, který zahájíme v říjnu letošního roku u příležitosti stoletého výročí vzniku samostatné republiky. Celou konferenci zahájil pan Karel Horčička, radní pro oblast kultury a památkové péče. Zároveň jsme představili program již čtvrtého ročníku Kulturní léto GASK - chystáme alternativní koncerty, hru Světáci, koncert Davida Krause, promítání a další. Vedoucí Lektorského centra Ivona BArtošová představila projekt Zapni světlo pro Pešánka - projekt vyvrcholí letním festivalem světla ve veřejných prostorách Kutné Hory. Příměstský tábor pARTy time GASK bude mít rekordních 5 turnusů.

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

  • 24.03. 13:00

    24. březba 2018 (sobota) od 13.00 hodin / CESTY ZA SNY - mezigenerační program pro rodiny k vybraným dílům ze stálé expozice Stavy mysli/ Za obrazem – obměny a intervence

  • 24.03. 15:00

     

    24. března (so), od 15.00 hod. / VIDĚT ČAS / Komentovaná prohlídka výstavy s jejími autory Danielem Hanzlíkem, Pavlem Mrkusem a kurátorkou Veronikou Marešovou.

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22