NOVINKA MĚSÍCE V DESIGNSHOPU - SISTERSCONSPIRACY

Značku SISTERSCONSPIRACY založily v roce 2005 Alice Klouzková a Jana Jetelová, absolventky pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové.

Od začátku fungování jsme se zaměřily na tvorbu pánského oblečení, které i po jedenácti letech fungování značky tvoří naše hlavní portfolio. Postupně jsme ale naše kolekce doplnily i o dámské modely.

Na našich kolekcích často spolupracujeme s progresivními grafiky, fotografy a dalšími umělci. Rády používáme potisky, které pro naši značku navrhují výrazní čeští ilustrátoři a výtvarníci.

Tvoříme malé kolekce s limitovaným počtem produktů vyrobených výhradně v České republice. Většina materiálů, které používáme, je produkována v ČR nebo v Evropské unii. Spolupracujeme s vynikajícími švadlenami a malými lokálními firmami, dbáme na poctivé řemeslo a precizní krejčovské zpracování, důraz klademe na perfektní střih a originální detaily. Naše tvorba se pohybuje na hraně mezi elegantním a casual stylem – u nás si určitě vyberete sako, které si můžete vzít jak na důležité obchodní jednání, tak na pivo s kamarády.

Doprovodné programy pro tento týden

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

  • 24.03. 13:00

    24. březba 2018 (sobota) od 13.00 hodin / CESTY ZA SNY - mezigenerační program pro rodiny k vybraným dílům ze stálé expozice Stavy mysli/ Za obrazem – obměny a intervence

  • 24.03. 15:00

     

    24. března (so), od 15.00 hod. / VIDĚT ČAS / Komentovaná prohlídka výstavy s jejími autory Danielem Hanzlíkem, Pavlem Mrkusem a kurátorkou Veronikou Marešovou.

Sunday

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22