Soutěž #tajemnatvargask. Vyhrajte volné vstupy a Dialogové listy

Vytvořte, odhalte a sdílejte – nová soutěž o volné vstupenky a dialogové listy - #tajemnatvargask @galeriegask

Restaurátorská práce je tak trochu detektivní. Jak detektiv, tak restaurátor si u každého případu nejprve kladou otázky, na které postupně hledají odpovědi.

Proč je obraz nedokončený?

Nepohodl se snad Vratislav Nechleba s osobou na obraze?

Čí je tajemná tvář zamalovaného obličeje?

Přímo v expozici najdete místo, kde si můžete vytvořit vlastní tvář - na magnetech naleznete různé typy očí, úst a nosů. Podobně jako detektiv či restaurátor sestavte neznámé osobě obličej i vy. Čí tajemnou tvář jste sestavili?

Sdílejte fotku vytvořené tajemné tváře na Instagramu nebo Facebooku a vyhrajte volné vstupenky do galerie a osm Dialogových listů - zajímavých průvodců stálou expozicí pro rodiče i děti.

Podmínkou je označit facebookovou stránku Galerie Středočeského kraje jako „To se mi líbí“, označit fotku hashtagem #tajemnatvargask a sdílet.

Pokud chcete soutěžit na instagramu, dejte odběr našemu kanálu @galeriegask, sdílejte fotku a označte ji hashtagem #tajemnatvargask

 

Soutěžit můžete až do 17/3 2019. Na konci března vyhlásíme výherce. Více se dočtete v pravidlech soutěže. Výherci budou dva - jeden na instagramu a jeden na Facebooku.

Doprovodné programy pro tento týden

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22