1/7_Koncert kapely Aneta and The Soul Uncles a Lazy Brass

Galerie Středočeského kraje je součástí Středočeského kulturního léta, které přináší do Kutné Hory pestrý kulturní program. Letošní akce navazuje na loňský ročník, jehož hlavním cílem bylo podpořit kulturní instituce po dlouhé pauze způsobené covidovými restrikcemi.

V pátek 1. července se v zahradách naší galerie rozezní další koncert, a sice kapely Aneta and The Soul Uncles a mladých hudebníků Lazy Brass.

Projekt Aneta & The Soul Uncles svedl dohromady ostřílené muzikanty, kteří se navzájem znali z působení v předních českých hudebních uskupeních. Tomuhle projektu společně říkají „kapela za odměnu“. Na koncertech se tak můžete těšit na energickou soul-pop-funkovou smršť, na skvělou dechovou sekci i vokalistky a hlavně na strhující zpěv Anety Hollandrové, která je na české soulové scéně zatím dobře utajovaným tajemstvím.

Lazy Brass je hudební formace složená čistě z dechových nástrojů a bicích, jejíž členové jsou mimo jiné součástí Národního dechového orchestru.
Můžete se těšit na energickou show a adaptaci známých písní, které vás nenechají sedět!

Open door: 18.00
Koncert Lazy Brass od 19:00
Koncert Aneta & The Soul Uncles od 19:30
Kde: zahrady GASK (vstup pouze z Kremnické ulice a to od 18:00, kdy bude otevřen areál)

Vstupenky v předprodeji a na místě 250,- kč

Zakoupit vstupenky lze ZDE

Vstupné pro děti do 120 cm bude na všechny akce zdarma. O podrobnostech Vás budeme informovat, sledujte náš web a sociální sítě.  

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22