Novinka v Designshopu - futuristická Kateřina Reichová

Březnová novinka v Designshopu – futuristická Kateřina Reichová

 

„Mám ráda materiály, které jsou trvanlivé. Chci si být jistá tím, že co vytvořím, vydrží navěky. Plexisklo pro mě představuje větší luxus než vzácné kovy a drahokamy.“

Těmito slovy komentuje mladá designérka Kateřina Reichová svou kolekci Crystal Sky, která na první pohled evokuje touhu nasednout do proskleného hvězdoletu a cestou vesmírem utrhnout z křišťálově chladných hvězd některý z jejích šperků.

Autorka se nechala inspirovat futuristickým stylem. Leitmotivem její práce se šperkem je od počátku vize budoucnosti, ve které jsou šperky umístěny na těle na netradičních místech, i když stále s důrazem na jejich funkčnost při častém nošení. Šperky jsou charakteristické svým technicistním stylem. Autorka pracuje převážně s nadčasovou chirurgickou ocelí a akrylátovým sklem, které vybrušuje do tvarů připomínajících krystaly.  

 

V Designshopu můžete nyní nově najít vybrané kousky z její koleckce ´Crystal Sky´ -  náhrdelníky – Stick a Cubis, náramky Crystal a Technic, prsteny Crystal Sky a náušnice Architect. Tyto šperky doplňují ještě kousky Mullatem – unisexové náušnice/objekty bez nutnosti propichování uší.

Informace o rozměrech naleznete v přiloženém katalogu a na webových stránkách Kateřiny Reichové: http://katerinareichova.wix.com/katerinareichova#!about/component_14104

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22