GASK zve na první prodloužený pátek 18.6.!

V pátek 18.6. bude vstupné pouze symbolické (1 Kč) a otevřeno až do 21:00! Od tohoto dne budete moci využít prodlouženou otevírací dobu každý pátek. Všechny krásné výstavy (přehled ZDE), barokní expozice nebo návštěvu GASK SHOP si tak budete moci v klidu vychutnat každý pátek.

Současně Vás zveme na slavnostní otevření nové designové kavárny GALLERY POINT. Pojďte s námi do nově zrekonstruované kavárny GALLERY POINT oslavit její otevření a současně i 3 roky fungování ZERO POINT bistra v zahradách. Na uvítanou dostanete welcome drink, chybět nebudou ani slané kanapky a výborné dezerty!

Mezi 18. a 20. hodinou bude pro rodiny s dětmi připraven doprovodný program našeho Lektorského centra. Nebojte se tedy vyrazit s celou rodinou, nudit se nebudete!

Návštěvníkům je aktuálně k dispozici celý objekt GASK, včetně heren pro děti. Prosíme o nošení respirátorů a využívání stojanů s desinfekcí. Dle současných vládních opatření musí návštěvníci kulturních akcí doložit potvrzení o očkování, nebo negativní test, nebo potvrzení o prodělání onemocnění covid.

Těšíme se na vaši návštěvu, tým GASK.

 

 

 

 

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22