Pronájmy

Prostory k pronájmu

K pronájmu nabízíme luxusní prostory jezuitské koleje různé velikosti, vybavené špičkovou technikou na pořádání firemních i soukromých akcí, ať už se jedná o konference, rauty, svatby, koncerty, přednášky, prezentace, módní přehlídky, setkání s klienty, obchodními partnery či přáteli nebo teambuildingové akce. Vybrat si můžete z mnoha typů prostor, od refektáře s bohatou barokní výzdobou po moderní konferenční místnosti s profesionální technikou. Na přání klienta naše zkušené lektorské centrum vyhotoví speciální program šitý na míru, zajistíme kompletní služby, včetně doprovodného programu, cateringu a dalších detailů. Věříme, že návštěva Jezuitské koleje pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem.

Refektář jezuitské koleje

Banketní prostor bývalého refektáře (tj. jídelny řádových bratří) se nachází ve středním křídle Jezuitské koleje na prvním nadzemním podlaží. Podobně jako celá kolej vznikl podle plánů významného barokního architekta Domenica Orsiho. Charakter sálu určují překrásné nástropní malby. Tyto výjevy ze života sv. Barbory zasazené do štukových zlacených kartuší namaloval jezuitský malíř Hermann Schmidt, jehož malby zdobí rovněž stěny pražského Klementina. Dechberoucí atmosféru umocňuje pohled z oken refektáře na gotický chrám sv. Barbory. K sálu je možné pronajmout též terasu, vstup na nádvoří koleje je situován z přilehlé chodby. Tento nevšední prostor je vhodný na pořádání akcí slavnostního typu, mezi něž patří zejména svatby, bankety, firemní večírky, koncerty či oslavy.

Kapacita a možné uspořádání:
Rautové — 100 osob
Koktejlové — 120 osob
Školní — 58 osob
Divadelní — 100 osob

Barokní lékárna

Prostory barokní lékárny jsou výjimečné zejména svou bohatou výzdobou klenby, která je pokryta štukem a malbami vytvořenými zřejmě ve více etapách, díky nimž je lékárna jedním z nejbohatěji vyzdobených interiérů jezuitské koleje. Na stropních obrazech je znázorněna alegorie vyzdvihující lékařství, farmacii a další formy poznání přírody, výzdoba sleduje jak striktně křesťanské motivy, mezi něž patří podobizny čtyř evangelistů, tak motivy zastupující pohanskou a starozákonní učenost – král Šalamoun, David, patroni lékařů a lékárníků či přírodní motiv kamzíků. K prostorům barokní lékárny je možno též pronajmout přilehlé prostory s jezuitským bazénem, jenž pravděpodobně sloužil jako lázeň pro řádové bratry. V současnosti je lázeň zasklená, poskytuje tak architektonické ozvláštnění Vaší firemní či soukromé akce.

Kapacita a možné uspořádání:
Rautové – 50 osob
Banketní – 30 osob
Školní – 30 osob

Konferenční sál v severním křídle

Rozsáhlé moderní prostory konferenčního sálu v severním křídle se nachází ve 3. patře Jezuitské koleje, jedná se o technicky plně vybavenou místnost o rozloze 177 m2 s možností zatemnění. Díky svým špičkovým technickým předpokladům je vhodný zejména pro konference, přednášky, besedy, zasedání či školení. V daných prostorách lze postavit také konferenční zasedání ze židlí a stolů. 

Kapacita a možné uspořádání:
Rautové – 120 osob
Školní – 70 osob
Divadelní – 120 osob

Nádvoří jezuitské koleje

Nádvoří jezuitské koleje má kapacitu 1 500 - 2 000 osob (dle typu akce), je vybaveno svažitým hledištěm a lze jej propojit s prostory refektáře. Hodí se především pro pořádání koncertů, divadelních představení, letního kina, i rozličných party. Samozřejmostí je možnost postavit pódium, mobilní toalety nebo samostatné stánky s občerstvením. Pro maximální komfort je tento prostor vybaven samostatným vchodem ze Smíškovy ulice.

Kongresové centrum

Objekt kongresového centra, jenž původně sloužil jako jízdárna, se nachází v centru Kutné Hory v těsném sousedství chrámu sv. Barbory. Jeho prostory jsou vhodné pro konferenční zasedání, přednášky, výstavy, divadelní představení a svatby. Maximální kapacita sálu je 200 osob a celý sál je plně technicky vybaven a klimatizován. K dispozici je kompletní školící technika – dataprojektor, plátno, zabezpečení vysokorychlostního připojení WIFI aj.

Kapacita a možné uspořádání:
Rautové – 200 osob
Banketní – 150 až 200 osob
Divadelní – 200 osob

Štábní domek

Samostatně stojící štábní domek situovaný uprostřed galerijních zahrad poskytuje cateringové zázemí v plně vybavené kuchyni. Krom občerstvovacího servisu disponuje také romantickými gotickými sklepy vhodné pro vinnou degustaci. V prvním patře budovy se nachází sál, jenž je možno rozdělit ve tři samostatné, zvukově izolované místnosti. V těchto prostorách je k dispozici kompletní audiovizuální technika.

Kapacita a možné uspořádání:
Banketní – 90 osob
Školní – 100 osob
Divadelní – 100 osob

Pokudy máte zájem o pronájem, kontaktuje prosím M. Pipkovou - pipkova@gask.cz (702 045 203) nebo Kateřinu Čabrádkovou - cabradkova@gask.cz (725 971 437).

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22