GASK školám: Pracovní a metodické listy do stálé expozice GASK

Vážení a milí pedagogové,
 
nabízíme Vám ke stažení pracovní a metodické listy do stálé expozice GASK pro žáky druhého strupně ZŠ.
 
Metodické listy slouží jako manuál k aktivitám uvedeným v pracovních listech. Nabízí možnosti, jak pracovní listy využít, jak s ním pracovat při výuce, a poskytuje podrobnou metodiku a informace k realizaci aktivit tak, aby učitel nad samotnou přípravou strávil co nejméně času.
 
Cílem pracovní a metodických listů je přinést Vám inspiraci, jak využít výtvarné umění ve výuce různých předmětů. Nejsou proto určeny pouze pedagogům výtvarné výchovy; věříme, že osloví i učitele dějepisu nebo informačních technologií.
 
Žáci mohou na aktivitách z pracovního listu pracovat pod Vaším vedením při výuce, ale i samostatně, s Vaší podporou. V tabulce v listech uvádíme přehled jednotlivých aktivit, jejich cíle, časovou dotaci a potřebné pomůcky. Navrhovaný časový harmonogram vychází z našich zkušeností, nicméně je možné jej prodloužit a věnovat větší prostor zejména diskusím. Mimo běžnou výuku můžete listy použít například při realizaci projektových dnů.
 
Věříme, že Vám budou materiály užitečným pomocníkem, zpestří Vaši výuku a inspirují Vás k dalším aktivitám. Každé dílo, každé téma, každý autor poskytují různé cesty.
 
Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu.
Srdečně, Lektorské centrum GASK

 

Datum konání: 
27. 05.2021
Kategorie: 

Doprovodné programy pro tento týden

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22